julia_reference_kanada

Julia – SŠ v Kanadě

Největší přínos mého zahraničního studia vidím v získání nových kamarádů z různých koutů světa. Poznám tak spoustu dalších míst, protože za nimi mohu kdykoli přijet. Samozřejmě jsem ráda i za zdokonalení v angličtině, kterou teď ovládám tak, že rozumím a umím v ní psát texty.

Přečíst celý článek
Karonila Cerna_Amerika

Karolína – SŠ v Americe

Při výběru cílové země jsem měla dva požadavky: chtěla jsem něco cenově dostupného a zároveň s dobrými referencemi. A obojí se „sešlo“ u USA. Od většiny studentů jsem slyšela, jak se jim tam líbilo, a náklady také odpovídaly představám, takže volba byla nakonec jasná.

Přečíst celý článek
david_stredni_skola_spanelsko

David – SŠ ve Španělsku

Španělské školství se hodně podobá tomu našemu českému. Nároky na žáky jsou ale menší. Známky dostáváme za domácí úkoly a občas za projekty. Za rok napíšeme jen čtyři velké testy. Abych byl upřímný, tak ve Španělsku neprobíráme látku do tak velkých detailů jako u nás, takže je mnohem lehčí.

Přečíst celý článek
Cyril_SŠ_Kanada (5)

Cyril – SŠ v Kanadě

Poznávám nové lidi, mám zajímavé předměty a zlepšuji se v angličtině. Nejhodnotnější pro mě je ale jednoduše to, že jsem si rozšířil obzory. Střet s naprosto odlišnou kulturou mi umožnil nahlížet na svět jinýma očima. A takovou zkušenost bych určitě doporučil každému. Stačí mít jen správný přístup a chuť.

Přečíst celý článek
Anna - high school germany

Anna – SŠ v Německu

Když jsem začala přemýšlet o možnosti studovat střední školu v zahraničí, automaticky jsem se přikláněla k angličtině (a anglicky mluvícím zemím), protože jsem v ní byla dobrá. Po čase jsem ale změnila způsob uvažování – říkala jsem si, že výhodnější pro budoucnost a pracovní uplatnění bude zlepšení v němčině.

Přečíst celý článek
Milan_stredni_skola_anglie

Milan – SŠ v Anglii

Pobyt v zahraničí považuji za těžký. Ale vím, že mě změní k lepšímu, protože získám zážitky, znalosti a zkušenosti, ke kterým bych se asi jinak vůbec nepřiblížil. Proto bych rád vzkázal všem, kdo o této příležitosti uvažují, ať neváhají. Pokud můžete, jeďte, objevujte, roztáhněte křídla a zkuste si to na vlastní kůži.

Přečíst celý článek
reference_peter_spanelsko

Peter – SŠ ve Španělsku

Svým plánem vyrazit na zahraniční pobyt jsem napodobil starší sestru, která se také vydala do světa nasbírat zkušenosti a zlepšit jazyk. A rodiče mě v tom, stejně jako ji, bez výhrad podpořili. Skvělého přístupu jsem se dočkal i ve vaší agentuře. Domluva s vámi byla naprosto bezproblémová a rychlá.

Přečíst celý článek
katka_hruba_ss_australie

Katka – SŠ v Austrálii

Když jsem začala uvažovat o tom, že bych vyrazila studovat střední školu v zahraničí, právě k Austrálii mě to táhlo ze dvou hlavních důvodů. První = láska k surfování, kterému jsem se v té době věnovala už třetím rokem. A druhý = angličtina, ve které jsem se chtěla dostat na další úroveň.

Přečíst celý článek
Veronika Humhalova_USA

Veronika – SŠ v USA

Už nějakou dobu jsem přemýšlela nad tím, že bych ráda vyrazila do USA. Ale nechtěla jsem tam jen strávit dovolenou jako běžný turista. Chtěla jsem poznat život v Americe. Zažít ji! Z toho pak vyplynulo, že bych si své přání mohla splnit studijním pobytem. Rodiče mě podpořili. Studium v USA je skvělé pro mou budoucnost.

Přečíst celý článek