julia_reference_kanada

Julia – SŠ v Kanadě

Největší přínos mého zahraničního studia vidím v získání nových kamarádů z různých koutů světa. Poznám tak spoustu dalších míst, protože za nimi mohu kdykoli přijet. Samozřejmě jsem ráda i za zdokonalení v angličtině, kterou teď ovládám tak, že rozumím a umím v ní psát texty.

Přečíst celý článek
david_stredni_skola_spanelsko

David – SŠ ve Španělsku

Španělské školství se hodně podobá tomu našemu českému. Nároky na žáky jsou ale menší. Známky dostáváme za domácí úkoly a občas za projekty. Za rok napíšeme jen čtyři velké testy. Abych byl upřímný, tak ve Španělsku neprobíráme látku do tak velkých detailů jako u nás, takže je mnohem lehčí.

Přečíst celý článek
Cyril_SŠ_Kanada (5)

Cyril – SŠ v Kanadě

Poznávám nové lidi, mám zajímavé předměty a zlepšuji se v angličtině. Nejhodnotnější pro mě je ale jednoduše to, že jsem si rozšířil obzory. Střet s naprosto odlišnou kulturou mi umožnil nahlížet na svět jinýma očima. A takovou zkušenost bych určitě doporučil každému. Stačí mít jen správný přístup a chuť.

Přečíst celý článek
Milan_stredni_skola_anglie

Milan – SŠ v Anglii

Pobyt v zahraničí považuji za těžký. Ale vím, že mě změní k lepšímu, protože získám zážitky, znalosti a zkušenosti, ke kterým bych se asi jinak vůbec nepřiblížil. Proto bych rád vzkázal všem, kdo o této příležitosti uvažují, ať neváhají. Pokud můžete, jeďte, objevujte, roztáhněte křídla a zkuste si to na vlastní kůži.

Přečíst celý článek
reference_peter_spanelsko

Peter – SŠ ve Španělsku

Svým plánem vyrazit na zahraniční pobyt jsem napodobil starší sestru, která se také vydala do světa nasbírat zkušenosti a zlepšit jazyk. A rodiče mě v tom, stejně jako ji, bez výhrad podpořili. Skvělého přístupu jsem se dočkal i ve vaší agentuře. Domluva s vámi byla naprosto bezproblémová a rychlá.

Přečíst celý článek