Chceš se o studiu v zahraničí dozvědět co nejvíce? Získej info z první ruky!

V sobotu 9. června 2018 se uskuteční akce, na které nesmíš chybět, pokud tě zajímá cokoli okolo studia střední školy v cizině. Pořádáme pohodové letní setkání, kde se dozvíš spoustu užitečných informací k nezaplacení.

A to nejen od nás, odborníků z Kukabary, ale hlavně od studentů a nadšenců, co už zahraniční pobyt zažili. Nebo se na něj právě chystají. Anebo – třeba jako ty – o něm dlouhodobě sní či se rozkoukávají a teprve si začínají pohrávat s myšlenkou, že by vyrazili do světa.

Nenech si tuhle jedinečnou příležitost ujít. Bude to fajn odpoledne, které ti rozšíří obzory. Od stejně naladěných (nejen) vrstevníků načerpáš hromadu inspirace, také nasaješ cestovatelskou atmosféru a zahraješ si i plážový volejbal, když budeš chtít. Nezní to jako skvěle strávený čas? 🙂

Takže určitě přijď! Kam? Do areálu JEREMI, který se nachází zhruba 5 minut chůze od stanice metra Nové Butovice.

setkání - nové butovice

Jsme si 100% jisti, že podpoříme tvoje nadšení a chuť poznat nepoznané. A jestli tvé plány studovat na zahraniční střední škole něco kazí nebo tě „nahlodávají“ obavy a nejasnosti, i o to se postaráme. Rádi a ochotně poradíme a ukážeme ti cestu, kterou se můžeš vydat.

S kým se potkáš?

• Se studenty, kteří střední školu v zahraničí již absolvovali a přijdou popovídat o svých zkušenostech.
  • S těmi, kteří na pobyt letos odjíždějí.
  • S vrstevníky, kteří o podobném „projektu“ teprve přemýšlí.
  • A v neposlední řadě s týmem Kukabary.

Team Kukabary

Program

13:30–15:15: informační část věnovaná studentům, kteří letos odjíždějí na pobyt.

15:15–16:00: sdílení zkušeností studentů, kteří již pobyt absolvovali + prostor pro otázky.

16:00–17:00: beach volejbal pro uvolnění endorfinů. Nebo posezení na přilehlé terase a pokračování v inspirativním povídání.

cca 17:30: konec akce.

beach volejbal - kukabara

Nápoje a drobné občerstvení zajistíme.

Přesná adresa

Beachový areál JEREMI, Ovčí hájek 2174, Nové Butovice.

Rezervuj si místo na setkání ještě dnes!

Vstup je zdarma, s sebou si vezmi dobrou náladu. 🙂 A jestli se chceš na něco zeptat, připrav si otázky. Těšíme se na tebe.

Přihláška na přednášku
Po odeslání formuláře začne společnost Kukabara Agency s.r.o. (tedy my) zpracovávat tvoje osobní údaje za účelem zodpovězení tvojí otázky. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
Sending
Předodjezdové setkání – výměna zkušeností a plážový volejbal