Chceš informace o zahraniční střední škole z první ruky?

Přijď 9.června na letní setkání do beachového areálu JEREMI (cca 5 minut chůze od metra Nové Butovice).

Je jedno, jestli je studium v zahraničí tvým dlouhodobým snem, a nebo zda ses o podobné možnosti právě dozvěděl. Máš jedinečnou příležitost získat spoustu informací, nasát cestovatelskou atmosféru a třeba si i zahrát plážový volejbal.

setkání - nové butovice

Jsme si jisti, že podpoříme tvoje nadšení a chuť poznat nepoznané, a že zároveň rozbijeme všechny obavy, které tvůj sen o studiu na zahraniční střední škole nahlodávají.

S kým se potkáš?

• Se studenty, kteří střední školu v zahraničí již absolvovali a přijdou popovídat o svých zkušenostech.
  • S těmi, kteří na pobyt letos odjíždějí.
  • S vrstevníky, kteří stejně jako ty o podobném „projektu“ teprve přemýšlí.
  • A v neposlední řadě s týmem Kukabary.

Team Kukabary

Program setkání – 9. 6. 2018

13:30-15:15: informační část věnovaná studentům, kteří odjíždějí na pobyt letos.

15:15-16:00: sdílení zkušeností studentů, kteří již pobyt absolvovali. Prostor pro otázky.

16:00-17:00: beach volejbal pro uvolnění endorfinů. Nebo posezení na přilehlé terase a pokračování v inspirativním povídání.

cca 17:30: konec akce.

beach volejbal - kukabara

Nápoje a drobné občerstvení zajistíme.

Přesná adresa setkání

Beachový areál JEREMI, Ovčí hájek 2174, Nové Butovice.

Rezervuj si místo na setkání

Přihláška na přednášku
Sending
Předodjezdové setkání, výměna zkušeností, beach volejbal