Přemýšlíš o studiu na střední škole v USA?

Láká tě nasednout do žlutého školního autobusu a prožít si ten pravý „American Dream“? Přijď na přednášku, kde se dozvíš všechny podstatné informace o studiu na americké střední škole v rámci programu J1.

Budeme si povídat o:

• možnostech studia na High School v Americe,
  • vízu (studijním programu) J1, který zahrnuje studium na státní škole a bydlení u americké dobrovolnické rodiny,
  • podmínkách, které musíš splnit, aby tě do tohoto programu přijali,
  • všem, co tě zajímá. Napadají tě už teď nějaké otázky? Sepiš si je, zodpovíme je! 🙂

Pokud jsi ještě o programu J1 neslyšel, přečti si o něm na našem webu.

Pro koho je přednáška vhodná

• Pro tebe, studenta střední školy. Že se na ni teprve chystáš? Nevadí, můžeš také přijít.
  • A pro všechny rodiče, kteří uvažují o tom, že pošlou své dítě studovat do zahraničí.

Sleva 100 USD

V průběhu přednášky proběhne losování a výherce získá slevu v hodnotě 100 USD na studium na střední škole v USA!

Kdy, kde a v kolik

Kdy: úterý 18. 9. 2018 v 17 hodin
Kde: kancelář Kukabara Agency
Sokolovská 342/19, Praha – 100 metrů ze stanice metra Florenc
Délka: cca 90 minut
Vstupné: zdarma

Pozor, místo na přednášce v Praze si musíš rezervovat!

Jak na to? Stačí vyplnit formulář a odeslat.

Přihláška na přednášku
Po odeslání formuláře začne společnost Kukabara Agency s.r.o. (tedy my) zpracovávat tvoje osobní údaje za účelem zodpovězení tvojí otázky. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
Sending
Praha: 18. 9. v 17:00 (SŠ USA – J1)
4.5 (90%) 2 votes