Láká tě studium na střední škole v USA?

Jestli teď souhlasně přikyvuješ a už se vidíš, jak jezdíš žlutým školním autobusem do školy a zažíváš ten pravý „American Dream“, tak na této přednášce nesmíš chybět. Probereme studijní program J1, přes který můžeš do Ameriky odjet i ty.

Dozvíš se:

• podrobnosti o J1 programu, kdy student navštěvuje státní školu a bydlí u americké dobrovolnické rodiny,
  • o podmínkách přijetí ke studiu,
  • odpovědi na všechny tvoje dotazy, tak si je určitě nachystej, ať na nic nezapomeneš! 🙂

Jestli se chceš na přednášku trochu připravit, přečti si už teď detaily programu J1 víz na našem webu.

Pro koho je přednáška vhodná

Těšíme se na současné a budoucí studenty středních škol i rodiče, kteří uvažují o tom, že svému dítěti dopřejí možnost studovat a čerpat zkušenosti v zahraničí.

Sleva 100 USD

V průběhu přednášky proběhne losování a výherce získá slevu v hodnotě 100 USD na studium na střední škole v USA!

Kdy, kde a v kolik

Kdy: pondělí 19. 3. 2018 od 17:00
Kde: kancelář Kukabara Agency
Kozí 8, Brno 602 00 (hned vedle Baru, který neexistuje)
Délka: cca 90 minut
Vstupné: zdarma

Pozor, místo na přednášce v Brně si musíš rezervovat!

Vyplň tento jednoduchý formulář, pak ho odešli a je to. O nic dalšího už se nemusíš starat.

Přihláška na přednášku
Sending