Láká tě možnost studia na střední ve Španělsku?

Máš za sebou rok či dva španělské výuky? Angličtinu už zvládáš bez problémů a rád by sis zdokonalil další jazyk? Přijď využít příležitosti návštěvy naší partnerské španělské organizace OpenMind. Paní Carmen a Kristin ti popovídají vše, co potřebuješ vědět, abys mohl studovat ve Španělsku, rozptýlí obavy a zodpoví dotazy.

Dozvíš se:

• podrobnosti o studijním programu, kdy student navštěvuje státní školu a bydlí u hostitelské rodiny
  • kdo se může přihlásit
  • připrav si otázky, ať na nic nezapomeneš! 🙂

Pro koho je přednáška určena

Přednáška je určena středoškolským studentům i těm, kteří se na střední školu teprve chystají a samozřejmě i jejich rodiče, kteří přemýšlejí o možnostech studia pro svoje děti.

Kdy, kde a v kolik

Kdy: čtvrtek 04. 10. 2018 od 17 hodiny
Kde: kancelář Kukabara Agency
Sokolovská 342/19, Praha – 100 metrů ze stanice metra Florenc
Délka: cca 90 minut
Vstupné: zdarma

Pozor, místo na přednášce je potřeba si zarezervovat!

Prosím, vyplň formuláře níže a odešli jej. Budeme ti na přednášce držet místo. 🙂

Přihláška na přednášku
Po odeslání formuláře začne společnost Kukabara Agency s.r.o. (tedy my) zpracovávat tvoje osobní údaje za účelem zodpovězení tvojí otázky. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
Sending
Praha: 04. 10. v 17:00 (Španělsko)