Koncepce středoškolského studia v zahraničí

Rozšiřovat si obzory, rozvíjet se, získávat nové poznatky – tohle všechno mohou vaši studenti díky vám. A to stejné si zasloužíte i vy, jejich vyučující. Máme pro vás ideální příležitost, jak se inspirovat a dozvědět spoustu zajímavých informací.
Zveme vás na nabitý seminář pro středoškolské vyučující anglického jazyka.
Nese podtitul „Koncepce středoškolského studia v zahraničí“ a vznikla ve spolupráci s několika kanadskými středoškolskými okrsky a prestižní britskou střední školou.

Brockenhurst Chemistry

O čem se dozvíte aneb téma semináře

• Systém výuky na kanadských a britských středních školách.
  • Britská maturita – A level.
  • Kanadská maturita – HS Diploma.
  • Koncept mezinárodního diplomu IB (International Baccalaureate).
  • Požadavky na uchazeče o univerzitní vzdělání v zahraničí (UK, Kanada).

Brockenhurst students

Na koho se můžete těšit

• Odpolednem vás provedou: Bára Vitíková a Bára Krhovská, které mají v Kukabaře na starosti pobyty na středních školách v zahraničí.
  • Přijedou zástupci kanadských školních okrsků z Britské Kolumbie v čele s panem Shawnem Silverstonem (z okrsku Coquitlam).
  • Prestižní britskou školu Brockenhurst College a anglické školství přijede představit paní Vanda Nutarová.

Co dalšího vás čeká

• Networking – jako účastník budete moci získat kontakty na zahraniční zástupce nebo rovnou odstartovat jednání o spolupráci s partnerskou střední školou v cizině.
  • Příjemné posezení u kávy a bohatého občerstvení s rodilými mluvčími a kolegy z vašeho oboru.

Nenechte si tuto akci ujít a přijďte načerpat nejenom informace, ale také energii a motivaci do své učitelské praxe. Zjistíte, jak „to chodí“ na středních školách v Anglii a Kanadě, získáte užitečné tipy a potkáte další nadšené učitele, s nimiž si vyměníte zkušenosti a názory.

Kdy a kde se uvidíme

Kdy: středa 17. 10. 2018 od 16 hodiny
Kde: bude upřesněno, ale půjde o příjemné místo v centru Prahy
Délka: cca 2,5 hodiny
Vstupné: zdarma

Chcete přijít? Potřebujeme to vědět

A teď to nejdůležitější – pokud vás seminář zaujal a nechcete na něm chybět, dejte nám o tom vědět. Zaregistruje se a předběžně potvrďte svůj zájem. V září pošleme všem zájemcům pozvánku s podrobnými informacemi.

Přihlašte se, prosím

Přihláška na seminář
Po odeslání formuláře začne společnost Kukabara Agency s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vaší otázky. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
Sending
Praha: 17. 10. v 16:00 (pro učitele)