1. V zahraničí jsme jako doma

Studovali jsme a žili v Austrálii, Anglii, Německu i na Novém Zélandu. Navštívili jsme spoustu škol v nejrůznějších koutech světa. Cestovali jsme také po Irsku, USA, Kanadě.

Všechny tyto cesty obohacovaly nejen naše jazykové dovednosti, ale také náš odborný rozhled či vnímání odlišných kultur. A nasbírané zkušenosti ochotně předáme i tobě.

Kukabara cestuje

2. Na studium v zahraničí se specializujeme od roku 2001

Děláme to už opravdu dlouho, takže se na nás a naše schopnosti můžeš stoprocentně spolehnout. A i když už přesně víme, „co a jak“, nejedeme v zajetých kolejích. Neustále na sobě pracujeme, abychom mohli růst. A naši klienti s námi. Každý z týmu se pořád vzdělává a rozvíjí ve spoustě dalších oblastí.

Kukabara_team

3. Podporují nás osobnosti a zajímaví a šikovní lidé „z oboru“

Kvalitu naší práce dokládají nejen spokojené reference studentů, ale i zájem ze strany výjimečných osobností. Mnohým z nich jsme dokonce vyřizovali studium v zahraničí. Takže kdo nás zná?

* Jestli se chceš dozvědět více, proklikni se přes jméno či název dál. Bližší informace se nacházejí na našem dalším webu (věnovaném Austrálii). Tak se nelekni, že se ocitneš na trochu jiných stránkách. Pořád jsme to my – Kukabara.

• Máme např. přímou podporu honorárního konzula, pana Petra Vodvářky, se kterým úzce spolupracujeme od roku 2001.
  • Zdeněk Vilímek vyrábí australský dechový nástroj domorodců didgeridoo, pořádá koncerty a workshopy.
  • Vanessa Milner – je ředitelkou školy Milner School of English ve Wimbledonu a také dcerou Warrena Milnera, který kromě školy v Londýně založil i Milner International College of English v australském Perthu.
  • Žaneta Krátošková – při studiu v Austrálii se dostala na velbloudí farmu a dnes takovou vede v Čechách.
  • Eva Palátová – spisovatelka s toulavými botami.
  • Richard Nebeský – fotograf píšící pro Lonely Planet. Fotil třeba i na tenisovém grandslamu Australian Open.
  • Velmi si vážíme přátelství Evou Kvasničkovou, které jsme pomáhali zrealizovat studium v Austrálii. Eva je známou redaktorkou Českého rozhlasu a moderátorkou televizního pořadu Travel Journal na HD Plus televizi.

4. Vždy plánujeme s ohledem na přání klienta

Zakládáme si na osobním přístupu, abychom připravili pobyt, který ti opravdu „sedne“. Nebudeme tě do ničeho tlačit. Nemáme „škatulky“, do kterých se musíš vejít.

V rámci možností konkrétního studijního programu zohledníme všechna tvá přání. Žádný tvůj požadavek „nesmeteme ze stolu“, budeme se snažit ho splnit. Nebo se mu alespoň co nejvíce přiblížit.

Kukabara_planovani

Perlička na závěr: Kukabara pomáhá kukabaře 🙂

Asi už víš, že jsme si pro náš název „propůjčili“ jméno od známého australského opeřence – kukabary. A tak jsme ji v ZOO Jihlava adoptovali. Pomáháme jí mít se dobře a jsme tu pro ni. Stejně jako pro tebe, když se rozhodneš vyrazit studovat do zahraničí.

Kukabara_ZOO Jihlava

Proč jet na střední školu s Kukabarou