Kdo jsme

Jsme agentura Kukabara a pomáháme plnit sny o studiu v zahraničí. Plánujeme, organizujeme, zařizujeme a vyřizujeme, aby sis pobyt v cizině užil v klidu a naplno už od samotného rozhodnutí, že vyrazíš do světa.

kukabara team II

Co, proč a jak děláme

To, čím se jako Kukabara zabýváme, můžeme jednoduše shrnout do jedné věty: zprostředkováváme studium v zahraničí. Pro studenty jako jsi ty, pro děti i dospělé pracující. Kromě studií na středních školách v nejrůznějších zemích zajišťujeme také studium v Austrálii nebo jazykové kurzy ve světě.

Sami jsme si vyzkoušeli (a stále si to pravidelně potvrzujeme), že zážitky v odlišném prostředí posouvají člověka dopředu. Nejen ve znalostech, ale i „osobnostně“. A nadchla nás představa pomoci lidem, kteří také chtějí načerpat tyto úžasné životní zkušenosti. Jen pořádně neví, jak se k nim dostat. Tak jsme tady a každý rok „vyšleme“ do zahraničí stovky z vás.

Do příprav vždy promítáme poznatky získané z našich vlastních cest, unikátní know-how v sestavování ideálních itinerářů i odborné organizační dovednosti. A na čem si obzvlášť zakládáme? Na osobním přístupu. Protože víme, že nachystat pobyt, se kterým budeš spokojený, nejde podle nějakých obecných tabulek pro všechny…

Dbáme na přání, požadavky i životní styl našich studentů-cestovatelů, aby byli maximálně spokojení. A vypadá to, že se nám to opravdu daří – přečti si jejich příběhy.

V čem je naše síla

• Naše síla je v zaujetí pro věc.
  • Máme bohaté osobní zkušenosti s cestováním i studiem v zahraničí.
  • Děláme to, co nás baví.
  • Zůstáváme se studenty i s jejich rodiči v kontaktu po celou dobu jejich pobytu.
  • Dokážeme vám poradit v každé situaci.